Rejestracja

Zapisy do IX edycji Akademii w 2023 roku !

Zapraszamy Liderów i Profesjonalistów IT z administracji publicznej do zgłaszania się na listę słuchaczy IX edycji Akademii Zarządzania IT Administracji Publicznej która rozpocznie się w lutym\marcu 2023 roku i będzie trwać do grudnia 2023 r.

Akademia funkcjonuje pod oficjalnymi auspicjami Wydziału Zarządzania Politechniki Warszawskiej oraz pod patronatem Prezesa Rady Ministrów KPRM.

Udział w Akademii jest DOFINANSOWANY w ramach realizacji misji społecznej Fundacji IT Leader Club Polska dla sektora publicznego i kończy się otrzymaniem prestiżowego Dyplomu Akademii. Warunki udziału określa Regulamin.

Dołącz do ponad 1.500 absolwentów i słuchaczy którzy podjęli decyzję zdobycia cennego zawodowego Dyplomu Akademii na kierunku Informatyka o Specjalności Systemy Zarządzania.

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Akademia jest dostepna tylko i wyłącznie dla pracowników urzędów i instytucji z administracji centralnej i samorządowej w Polsce oraz wybranych Spółek (Agencji) Skarbu Państwa.

* tylko dla pracowników administracji publicznej na poziomie centralnym i samorządowym

Formularz Rejestracyjny

Dane słuchacza: Dane zawodowe:
Imię: Nazwa Instytucji:
Nazwisko: Departament / Dział:
Telefon Prywatny: Nazwa Stanowiska:
E-mail Prywatny: Adres:
Kod pocztowy:
Miejscowość:
Telefon służbowy:
E-mail służbowy:

Patroni Honorowi

Społeczni Partnerzy Merytoryczni

Kontakt

Masz jakieś pytania ?

Fundacja IT Leader Club Polska
Biuro:
Concept Tower, ul. Grzybowska 87
00-844 Warszawa

+48 506 955 942

biuro@akademiait.edu.pl

NIP: 527-266-68-79
KRS: 0000396492