Warsztaty dla Słuchaczy - Rejestracja

Szanowni Państwo,

Ruszają zapisy na pierwsze warsztaty zaliczeniowe VIII edycji Akademii Zarządzania IT Administracji Publicznej w 2022 r.

Co to są warsztaty zaliczeniowe Akademii (zapisy poniżej)?

Warsztaty zaliczeniowe to najszybsza i najciekawsza forma zaliczenia Akademii z wyróżnieniem (ocena bdb+). To opcja dla tych studentek i studentów którzy chcą nie tylko poszerzyć wiedzą o praktyczne elementy zarządzania w IT, ale chcą również ukończyć Akademię z najwyższym stopniem ! Alternatywną drogą ukończenia Akademii z najwyższą oceną jest napisanie pracy (prezentacji) dyplomowej (więcej informacji przekażmy w październiku 2022 r.).

Jak można zaliczyć warsztaty. Zasady naboru i realizacji

Warsztaty zaliczeniowe składają się z 2 Grup Tematycznych. Z 1 Grupy Tematycznej wybieramy (zapisujemy się) na minimum 1 warsztat (można wybrać więcej terminów).

Reasumując: aby móc ukończyć Akademię z wyróżnieniem potrzeba zaliczyć:

co daje minimum 4 warszty łącznie. Do tego będzie potrzebna pełna frekwencja (uczestnictwo) w „zwykłych” zjazdach Akademii.

Termin realizacji warsztatów zaliczeniowych ?

Kalendarz  warsztatów to osobna pula terminów (obok kalendarza Akademii) i jest podzielona na 2 Grupy Tematyczne. UWAGA: terminy warsztatów NIE zbiegają się z terminami zjazdów Akademii. To osobne extra daty ! Terminy warsztatów podane są w formularzach WWW rejestracji dla 2 Grup Tematycznych (dla każdej Grupy zapisujemy się osobno poprzez formularz on-line oddzielnie).

Miejsce warsztatów zaliczeniowych

Warsztaty odbywają się on-line lub stacjonarnie w Warszawie (to zależy od typu warsztatu, więcej informacji w formularzach).

Dla kogo są warsztaty ?

Jak napisałem powyżej, przede wszystkim warsztaty są dedykowane dla obecnych studentek i studentów VIII edycji Akademii z 2022 r.

ZAPISY !

Opiekunowie Grup Tematycznych: