Partnerzy

The Association to Advance Collegiate Schools of Business (AACSB) – Stowarzyszenie Wspierania Rozwoju Wyższych Szkół Biznesu – to prestiżowa, elitarna globalna organizacja, której głównym celem jest poprawa jakości edukacji w zakresie nauk ekonomicznych. Członkami AACSB International są instytucje edukacyjne, firmy oraz inne podmioty z całego świata zajmujące się rozwojem edukacji w zakresie zarządzania .

Członkami tej organizacji i jednocześnie posiadaczami członkostwa w AACSB są m.in.:

Do tego elitarnego grona od listopada 2021 roku należy Fundacja IT Leader Club Polska z Akademią Zarządzania IT Administracji Publicznej

 

Od ponad 16 lat pomagamy naszym klientom stać się lean. Dla nas lean to nie szkolenia, nie projekty, nie wdrożenia, nie dedykowany zespół i nie narzędzia.

Wypracowaliśmy własne podejście i zamiast narzędzi oraz  projektów wdrożeniowych stworzyliśmy STRATEGIĘ LEAN. Nie skupiamy się w niej na tym, co chcemy wdrożyć, ale na tym, do jakiej sytuacji chcemy doprowadzić, czyli na eliminacji zdefiniowanych przez nas 5 patologii biznesowych.

Z nami doskonalenie nie jest jednorazowym zrywem, a ciągłym procesem. Nasi klienci doceniają nas za wymierne rezultaty w czterech perspektywach strategicznych: wzrost biznesu, zwinność, satysfakcja i zaangażowanie, wzrost produktywności.

Patroni Honorowi

Społeczni Partnerzy Merytoryczni

Kontakt

Masz jakieś pytania ?

Fundacja IT Leader Club Polska
Biuro:
Concept Tower, ul. Grzybowska 87
00-844 Warszawa

+48 506 955 942

biuro@akademiait.edu.pl

NIP: 527-266-68-79
KRS: 0000396492