PILNE AKADEMIA: Zapisy na warsztaty zaliczeniowe - 1 Grupa Tematyczna !

~ 25-03-2021

Szanowni Państwo,

Ruszają zapisy oraz pierwsze warsztaty zaliczeniowe VII edycji Akademii Zarządzania IT Administracji Publicznej.

Co to są warsztaty zaliczeniowe Akademii (zapisy poniżej)?

Warsztaty zaliczeniowe to najszybsza i najciekawsza forma zaliczenia Akademii z wyróżnieniem (ocena bdb+). To opcja dla tych studentek i studentów którzy chcą nie tylko poszerzyć wiedzą o praktyczne elementy zarządzania w IT, ale chcą również ukończyć Akademię z najwyższym stopniem ! Alternatywną drogą ukończenia Akademii z najwyższą oceną jest napisanie pracy dyplomowej z weryfikacją (oceną) u pana prof. Janusza Zawiły – Niedźwieckiego.

Jak można zaliczyć warsztaty. Zasady naboru i realizacji

Warsztaty zaliczeniowe składają się z 2 Grup Tematycznych. Z każdej Grupy Tematycznej wybieramy (zapisujemy się) na minimum 2 warsztaty (zachęcamy na więcej, bo mogą byś absencje w ciągu roku). Reasumując: aby móc ukończyć Akademię z wyróżnieniem potrzeba zaliczyć po 2 warsztaty z 2 Grup Tematycznych co daje minimum 4 warsztaty łącznie. Do tego będzie potrzebna pełna frekwencja (uczestnictwo) w „zwykłych” zjazdach Akademii.

Termin realizacji warsztatów zaliczeniowych ?

Kalendarz  warsztatów to osobna pula terminów (obok kalendarza Akademii) i jest podzielona na 2 Grupy Tematyczne. UWAGA: terminy warsztatów NIE zbiegają się z terminami zjazdów Akademii. To osobne extra daty ! Terminy warsztatów podane są w dwóch formularzach WWW rejestracji dla 2 Grup Tematycznych (dla każdej Grupy zapisujemy się osobno poprzez formularz on-line oddzielnie).

Miejsce warsztatów zaliczeniowych

Warsztaty obecnie odbywają się on-line głównie poprzez ZOOMa (na razie). Jeśli wrócimy do wersji stacjonarnej Akademii (jesień 2021), miejsce warsztatów będziemy wskazywać z odpowiednim wyprzedzeniem.

Dla kogo są warsztaty ?

Jak napisałem powyżej, przede wszystkim warsztaty są dedykowane dla obecnych studentek i studentów VII edycji Akademii ale również dla absolwentów w II edycji Programu Ustawicznego Kształcenia Absolwentów (PUKA 2021). Absolwenci w programie PUKA uczestniczą w warsztatach dobrowolnie jako wolni słuchacze.

ZAPISY !

Opiekunowie Grup Tematycznych:

Z poważaniem,

Arkadiusz Lefanowicz
Dyrektor Akademii

Patroni Honorowi

Społeczni Partnerzy Merytoryczni

Kontakt

Masz jakieś pytania ?

Fundacja IT Leader Club Polska
Biuro:
Concept Tower, ul. Grzybowska 87
00-844 Warszawa

+48 506 955 942

biuro@akademiait.edu.pl

NIP: 527-266-68-79
KRS: 0000396492