Kwantychizacja podczas II Forum Cyfrowej Administracji Publicznej !

~ 05-09-2019

Szanowni Państwo,

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w Fundacji IT Leader Club Polska ukończyliśmy pracę nad uruchomieniem II Forum Cyfrowej Administracji Publicznej (w skrócie FCAP 2019). Idea powołania Forum jest jedna – jest to chęć rozwinięcia działalność Akademii Zarządzania IT Administracji Publicznej o dodatkową aktywność, pogłębiającą integrację środowiska Liderów
i Profesjonalistów obszaru cyfryzacji sektora administracji Rządowej i JST.

Głównym celem Forum to również zderzenie potrzeb oraz oczekiwań wszystkich zainteresowanych cyfryzacją polskiej administracji. Z jednej strony są to rozmowy o  przyszłość i wyzwaniach technologicznych cyfrowej instytucji publicznej ale z drugiej, zwracamy uwagę na kompetencje i innowacje które diametralnie zmieniają życie nasz wszystkich – obywateli Polski.

Forum odbędzie się 10 października tego roku jako niezależne wydarzenie, ale co warto zaznaczyć, od roku logistycznie stowarzyszone z jedną z największych imprez IT w Polsce pt. DELL Technologies Forum 2019. Koncepcja realizacji naszego wydarzenia, obok tak dużej branżowej konferencji, ma za zadanie pokazać naocznie uczestnikom FCAP 2019 w którym kierunku podążają zmiany kluczowych rozwiązań ICT w Polsce i na Świecie (EXPO).

W części głównej podczas II-go Forum Cyfrowej Administracji Publicznej poruszymy pięć niezależnych sesji tematycznych z perspektywy administracji:

Korzyści udziału w FCAP 2019:

 FCAP 2019 z Expo IT odbędzie się 10 października b.r. w godz. 10.00 – 16.00 w Global Expo w Warszawie przy ul. Modlińskiej 6D – tylko dla administracji wydarzenie w całości NIEODPŁATNE.

Tematem przewodni będzie:

"Kwantychizacja i cyfrowa transformacja administracji"

Więcej informacji z agendą oraz formularzem rejestracyjnym na stronię: www.fcap.pl

REJESTRACJA: https://www.fcap.pl/index.php/rejestracja

Do zobaczenia !

Patroni Honorowi

Społeczni Partnerzy Merytoryczni

Kontakt

Masz jakieś pytania ?

Fundacja IT Leader Club Polska
Biuro:
Concept Tower, ul. Grzybowska 87
00-844 Warszawa

+48 506 955 942

biuro@akademiait.edu.pl

NIP: 527-266-68-79
KRS: 0000396492