UWAGA zmiana daty i miejsca 5go wrześniowego zjazdu IV edycji Akademii !

~ 23-08-2018

Szanowni Państwo,

Chciałbym przypomnieć, że OBOWIĄZKOWY 5 ZJAZD Akademii wyjątkowo odbędzie się we wtorek 11 września 2018 (zamiast 14.IX.2018) w godz. 10.00 – 17.30 w ramach inauguracyjnego Forum Cyfrowej Administracji Publicznej (FCAP)  przy ul. Prądzyńskiego 12/14 (Hale EXPO XXI) w Warszawie.

Zmiana dnia i miejsca kolejnego zjazdu związana jest z uruchomieniem przez Fundację nowego cyklicznego Forum, dedykowanego tylko sektorowi publicznemu. Będzie to największe tego typu wydarzenie, powiązane „logistycznie” z najważniejszą imprezą  całego polskiego środowiska IT pt. Dell Technologies Forum 2018. Nasz strategiczny partner społeczny firma DELL, przygotuje dla swoich uczestników oraz dla Państwa m.in. hale wystawienniczą, gdzie będą się prezentować najwięksi światowi gracze najnowocześniejszych rozwiązań IT. To będzie okazja również do spotkanie się z ekspertami oraz nowinkami świata technologii.

Uruchomienie w tej edycji nowego wydarzenia oraz warsztatów, to realizacja nowej strategii rozwoju Akademii Zarządzania IT Administracji Publicznej. Akademia staję się więc profesjonalną platformą pozyskania wiedzy i doświadczeń, nie tylko z tej teoretycznej strony ale i praktycznej. Uczestnictwo w FCAP to okazja na osobistą podróż po światowych trendach IT a przygotowany Program Forum w formule „power speech”, ubogacą Państwa wiedzę na temat nowoczesnego zarządzania IT.

Za oprawę i jakość Forum odpowiadają kluczowe osoby z Fundacji oraz Rada Programowa reprezentująca szeroko pojętą administrację. Naszym celem jest coroczna organizacją najlepszej jakościowo imprezy dla sektora publicznego. Więcej informacji o Forum na stronie Fundacji (agenda, lokalizacja, etc.): http://www.itleader.org.pl/forum-cyfrowej-administracji-publicznej/o-forum.html

Zapraszamy również kolegów i współpracowników z Państwa instytucji (liczy się kolejność zgłoszeń, ilość miejsca mocno ograniczona), wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny: http://www.itleader.org.pl/rejestracja-na-forum-cyfrowej-administracji-publicznej.html

PS. Obecność podczas Forum jest obowiązkowa – jak podczas normalnego zjazdu Akademii.

Pozdrawiam,

Arkadiusz Lefanowicz

Dyrektor Akademii

Patroni Honorowi

Społeczni Partnerzy Merytoryczni

Kontakt

Masz jakieś pytania ?

Fundacja IT Leader Club Polska
Biuro:
Concept Tower, ul. Grzybowska 87
00-844 Warszawa

+48 506 955 942

biuro@akademiait.edu.pl

NIP: 527-266-68-79
KRS: 0000396492