Start zapisów do 2 Grupy Tematycznej warsztatów zaliczeniowych

~ 30-04-2021

Szanowni Państwo,

Ruszają zapisy na warsztaty zaliczeniowe VII edycji Akademii Zarządzania IT Administracji Publicznej dla 2 Grupy Tematycznej !

Co to są warsztaty zaliczeniowe Akademii (zapisy poniżej) - przypomnienie ?

Warsztaty zaliczeniowe to najszybsza i najciekawsza forma zaliczenia Akademii z wyróżnieniem (ocena bdb+). To opcja dla tych studentek i studentów którzy chcą nie tylko poszerzyć wiedzą o praktyczne elementy zarządzania w IT, ale chcą również ukończyć Akademię z najwyższym stopniem ! Alternatywną drogą ukończenia Akademii z najwyższą oceną jest napisanie pracy dyplomowej z weryfikacją (oceną) u pana prof. Janusza Zawiły – Niedźwieckiego.

Jak można zaliczyć warsztaty. Zasady naboru i realizacji - przypomnienie ?

Warsztaty zaliczeniowe składają się z 2 Grup Tematycznych. Z każdej Grupy Tematycznej wybieramy (zapisujemy się) na minimum 2 warsztaty (zachęcamy na więcej, bo mogą byś absencje w ciągu roku). Reasumując: aby móc ukończyć Akademię z wyróżnieniem potrzeba zaliczyć po 2 warsztaty z 2 Grup Tematycznych co daje minimum 4 warsztaty łącznie. Do tego będzie potrzebna pełna frekwencja (uczestnictwo) w „zwykłych” zjazdach Akademii.

ZAPISY NA WARSZTATY 2 GRUPA TEMATYCZNA

Opiekunowie Grup Tematycznych: